Dzērveņu Spa tavai sejai un ķermenim!

12.50Ls

Parastā cena:
25,- Ls (atlaide 50%)

Derīgs līdz: 30.11.2013

 dzervenu-masazai

Ar 50% atlaidi tiek piedāvāta dzērveņu SPA tavai sejai un ķermenim! Relaksējoša masāža ķermenim ar ietīšanu + vitamīnu koktelis sejai – īsta bauda rudenī!

Izdrukāt atlaides kuponu

Ķermenim:

Dzērveņu procedūrai piemīt antiseptiska, dziedējoša, tonizējoša iedarbība. Dzērveņu ogu spēks attīra organismu no kaitīgām vielām un tas nepieciešams organisma stiprināšanai un ātrākai spējai atjaunoties, procedūra ir ieteicama vielmaiņas uzlabošanai un iekaisumu ātrākai sadzīšanai.

Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, kas izraisa ādas novecošanos un šūnu bojājumus. Dzērveņu procedūra aizsargās asinsvadus un aizkavēs dabīgā ādas kolagēna izsīkšanu, kas satur visvairāk olbaltumvielas mūsu ādā. Šie kalogēni ir nepieciešami, lai stiprinātu saistaudu atjaunošanos un to elastību un vitalitāti. Dzērvenēs esošais flavonīds ir spēcīgs antioksidants, kas uzlabo ādas imunitāti, stiprina asinsvadus un tiek izmantots alerģiskas ādas ārstēšanā.

Dzērveņu sastāvā augstais vitamīnu saturs kopā ar polifenoliem padara vitamīnu iedarbību daudz dziļāku, kā, piemēram, tocotrienols, kas ir dabīgs E vitamīna maisījums un to var definēt kā pirmo aizsardzības robežu pret brīvo radikāļu veidošanos, ko izraisa UV starojums, ozons un piesārņojums, tāpēc, ka tas novērš oksidāciju kolagēna matricē zem ādas. Tocotrienols ir visefektīvākais antioksidants attiecībā pret tocopherolu, ātrāk neitralizējot brīvos radikāļus.
 
Sejai:

Dzērveņu maska stimulē dabisko ādas atjaunošanās procesu pateicoties spējai paaugstināt vitamīna C koncentrāciju starp šūnām. Vitamīns C ir lielisks antioksidants un novērš vecuma pazīmes, kā grumbiņas un plankumus uz ādas. Maska ne tikai labi attīra sejas ādu, bet arī palīdz likvidēt iekaisumus. Vitamīni stimulē reģenerācijas procesus ādā. bet kālijs mīkstina ādu palīdzot absorbēt nepieciešamās uzturvielas. Organiskās skābes no dzērvenēm aktivizē šūnu membrānu atjaunošanos un paaugstina ādas PH līmeni.

Piedāvājumā ietilpst :

  • Ķermeņa masāža ar dzērveņu masāžas masku, kam seko ķermena ietīšana;
  • Sejas ādas attīrīšana + viegla sejas masāža + dzērveņu maska.

Procedūras ilgums 1h 20 min.

Sajūtas: enerģija, saule, vieglums, gzīvesprieks
Rezultāts: dziļi mitrināta, gluda, atjaunota āda, mazināti kapilāri
Aromterapijas asociācijas: spirgtums, prieks, iedvesma

 
Darba laiks pēc pieraksta:

  • Darba dienās – 10:00-21:00
  • Svētdienās – 10:00-17:00
  • Sestdiena – Brīvdiena

Pierakstīšanās zvanot pa tālruni +371 29252134.
Adrese: Nīcgales iela 2b, Rīga.

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Sadarbībā ar Ātrais kredīts