Ievietot atlaidi


Piesaki atlaides kuponu, mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā un vienosimies par turmāko sadarbību.

Vārds:
Uzvārds:
E-pasts:
Tālrunis:
Kupona nosaukums:

Atlaižu portāli prasa ļoti lielu komisijas maksu par pārdoto. Bieži komisijas apmērs ir daudz lielāks par to, cik Jūs paši saņemsiet par pārdoto preci vai veikto pakalpojumu. Tāpēc rodas jautājums, vai vērts likt reklāmu šādos portālos? Visbiežāk atbilde būs, jo strādāt ar domu, ka pelnīsi rīt, ar cerību, ka tiks piesaistīts jauns klients, ne vienmēr ir vērts.

Bet tagad ir pieejams izdevīgs atlaižu portāls ikvienam – atlaide.lv. Mūsu portāls piedāvā Jums pašiem izvēlēties, kādu naudas summu par pārdoto Jūs vēlaties mums maksāt. Summa var būt arī 0.00Ls, tik un tā mēs ievietosim Jūsu atlaidi un Jūs saņemsiet pakalpojumu bez maksas.

Ja vēlaties mums maksāt par piesaistīto klientu, tad mēs reklamēsim Jūs arī citos portālos, lai pēc iespējas vairāk pārdotu Jūsu preci vai pakalpojumu, kā arī Jūsu reklāma būs redzama atlaide.lv reklāmas slīdrādē.

Kā mēs strādājam?

  1. Mēs reklamējam atlaide.lv, līdz ar to tiek reklamētas visas ievietotās atlaides. Izmanto to un pelni vairāk.
  2. Mēs veidojam daudzus portālus noteiktās sfērās. Līdz ar to piesaistām mājas lapas apmeklētājus no Google.lv meklētāja sistēmas parādoties meklētajos rezultātos. Tā ir auditorija ar vēlmi pēc vajadzīgās preces vai pakalpojuma, jo tieši šādus atslēgas vārdus lietotāji paši ir meklējuši.

Palielini savus pārdošanas apjomus! Tev nav ko zaudēt, jo šajā portālā atlaides kupona izveidošana un ievietošana ir bez maksas. Bet, ja vēlies samaksāt par klientiem arī mums, tad tikai tik, cik pats to vēlies, lai stimulētu mūs Jūsu preces vai pakalpojuma pārdošanā.

 

Tālāk: Iepazīsties ar informāciju par atlaides kupona ievietošanas noteikumiem.

 

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Atlaide.lv

Sadarbībā ar Ātrais kredīts