Biostrāvas regulējoša ķermeņa masāža

7.50Ls

Parastā cena:
15,- Ls (atlaide 50%)

Derīgs līdz: 30.11.2013

 masaza

Ar 50% atlaidi tiek piedāvāta biostrāvas regulējoša ķermeņa masāža + galvas masāža ar “Tiens” akupunktūras biostrāvu magnētisko ķemmi.

Izdrukāt atlaides kuponu

Masējot ķermeni ar akupunktūras biostrāvu masieri jūs regulējat bioelektrisko potenciālu ķermenī, stabilizējat asinsspiedienu. Biostrāvu impulsi uzlabo mikrocirkulāciju sirds asinsvados un galvas smadzenēs, kā arī asinsriti galvas ādā, masāža noņem sasprindzinājumu un sniedz – dāvā patīkama  komforta sajūtu.
Virzīts uz biostrāvas līdzsvarojumu organismā.

 

Kā biostrāva ietekmē organismu?

Elektriskie nervu impulsi dzīvā organismā dod informāciju no receptoriem smadzeņu neironiem un no smadzeņu neironiem  uz muskuļiem. No mūsdienīgās zinātnes viedokļa cilvēka šūna, kā arī viss organisms, ir kā savdabīgs elektriskais kondensators ar pozitīvo un negatīvo lādiņu. Tā ir iekšējā bioloģiskā elektrība – dzīvības enerģijas avots, ko sauc par cilvēka organisma biolauku. Biostrāvas zudums ved uz dzīvības izdzišanu.

Biostrāvas regulācija (+ un – jonu līdzsvarojums), a/spiediena regulēšana.
 
Darba princips:

Pavisam 35 masāžas zobiņi – gudri izvietoti piecās ligzdās atbilstoši pieciem dabas elementiem pēc seno Ķīnas mācību (metāls, koks, ūdens, uguns, zeme). Ligzdu izvietojums veiksmīgi izdomāts, lai varētu uzķert signālus no bojātām šūnām.

Kontaktā ar cilvēku aparāts, veidojot vienotu slēgto ķēdes sistēmu, laiž caur sevi biostrāvu no cilvēka un pārveidotā veidā biostrāvu sūta atpakaļ uz organismu, piepildot slimās šūnas ar negatīvajiem joniem.
Masāžas zobiņi izgatavoti no trīsvalentā hroma, kas raksturojumā ir  ļoti tuvs sudrabam ar pretbakteriālām īpašībām, ierīces pielietojumā organisms kontaktējas ar aparāta korpusa metālisko gredzenu, rezultātā veidojas elektromagnētiskais lauks ar cilvēka ķermeni, ar ko sasniedz:

  • asinsvados gludo muskuļu spazmu noņemšanu, asinsrites uzlabojumu, artēriju paplašināšanos;
  • trombu šķīdināšanu asinsvados, asinsvadu kanālu attīrīšanu, otrreizēju aterosklerotisko veidošanos novēršanu;
  • plazmaferēzi (asins attīrīšana) – šķidrinās asinis, asinsvadu elastīgums atjaunošanos;
  • nomierina nervu sistēmu, uzlabo darba spējas.

Biostrāvas regulēšanai ķemme pielietojama jebkurā vecumā ikvienam cilvēkam.

Darba laiks pēc pieraksta:

  • Darba dienās – 10:00-21:00
  • Svētdienās – 10:00-17:00
  • Sestdiena – Brīvdiena

Pierakstīšanās zvanot pa tālruni +371 29252134.
Adrese: Nīcgales iela 2b, Rīga.

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Sadarbībā ar Ātrais kredīts