Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie podologa

Beidzies

10.99Ls

 

Parastā cena:

Pirmreizējā vizīte
20,- Ls (atlaide 39%)

Atkārtotā vizīte
15,- Ls (atlaide 26%)

Derīgs līdz: 18.10.2012
Arstnieciskais pedikirs pie podologa

Ar 39% atlaidi tiek piedāvāta ārstnieciskā pēdu aprūpe jeb ārstnieciskais pedikīrs, ko veic diplomēts podologs Inese Beļeviča. Inese ar pēdu aprūpi nodarbojas jau 5 gadus un ir iepriecinājusi ļoti daudz klientus.

 

Izdrukāt atlaides kuponu

Mūsuprāt svarīgākais cilvēka dzīvē ir veselība. Ja ir veselība, tad ir iespēja veidot skaistu un laimīgu dzīvi. Tieši tāpēc parūpējies par sevi un savām pēdām jau šodien. Iegūsti skaistas un veselas pēdas. Uzticies profesionāļiem, kas par tām parūpēsies.
 
Podologs Iinese BeļevičaSkaistas un veselīgas pēdas uzlabos Tavu pašsajūtu, tāpēc uzlabo savu pēdu stāvokli parūpējoties par tām. Ļoti noderīgi to ir veikt profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no problēmām un nepatīkamiem pārsteigumiem.
 
Galvenās pēdu problēmas, kuras var risināt ārstnieciskā pēdu aprūpe ir ādas sabiezējumi, plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos, ieauguši nagi, nagu formas un krāsas izmaiņas, varžacis, kārpas, čūlas, ādas un nagu sēnītes u.c..
 
Podologs izveido individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties nagu struktūrai un kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju, kas nodrošina pacienta pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu.
 
Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš nodarbojas ar veselas pēdas apstrādi, podologs novērtē kāju nagu un pēdu ādas stāvokli un konstatē izmaiņas ādas un nagu struktūrā, veic pēdu izmeklējumus.
 

Prcedūrā ietilpst:

  • konsultācija par pēdu veselības stavokli, problēmu gadījumā, atbilstošu ārstēšanu un to kopšanu;
  • sausā aparātpedikīra procedūra.
 
 

Zvani un piesakies: +371 22343747

 

Ārstnieciskais pedikīrs tiek sniegts Rīgā, Ēveles ielā 6a, klīnikā “Medeora”, 13. kabinetā.

 

Darba laiks:

Pirmdiena: Otrdiena: Ceturtdiena: Piektdiena:
9:00 – 18:00 10:00 – 18:00 9:00 – 18:00 9:00 – 18:00

Papildus iespējams veikt (par atsevišķu samaksu, un iepriekš PIESAKOT vēlamo procedūru):

  • nagu lakošana – 2-4,- Ls (atkarībā no nagu lakas žāvēšanas tehnikas);
  • pēdu pīlings – 2,- Ls;
  • pēdu masāža 20min. – 5,- Ls.
Pirms dodies uz vizīti noteikti izdrukā atlaides kuponu un saņem pakalpojumu lētāk. Nav nepieciešams veikt nekādu kupona pirkšanu pirms pakalpojuma saņemšanas, vienkārši uzrādi kuponu vizītes laikā un maksā mazāk.
 

Izdrukāt atlaides kuponu

 

Jūs varat atstāt komentāru

Komentēt

Sadarbībā ar Ātrais kredīts